loading...

انتخاب برتر عاشقانه

طنز ازدواج با همسر زن بيمار

جعفر حسن پور حسنوي بازدید : ۲۶ تير ۱۳۹۷ نظرات (0)

زن جواني كه شوهر ميلياردري داشت ، دچار سرطان كليوي شد، بعد از مدتي بستري از بيمارستان مرخص شد،
هنگامي كه زنان همسايه و قوم خويش و دوستان جوانش  براي عيادتش مي امدند در جواب همه انها كه بيماري اش را ميپرسيدند ميگفت ايدز دارد. 
اين امر توجه دخترش را به خود جلب كرد تا اينكه بعد از رفتن مهمانها از مادرش پرسيد: مادر جان چرا به آنها ميگويي ايدز داري در حالي كه بيماري ات چيز ديگريست ؟ 
مادر گفت دير يا زود مرگم فرا ميرسد، اين را گفتم تا هيچ كدام از اين زنها بعد از مرگم، بفكر ازدواج با پدرتان نيوفتن …!!
گويند شيطان بعد از شنيدن اين حرف در گوشه ي مجلس به خودزني، گريه و استغفار و در آخر، سر به بيابان همي نهاد...!

برچسب ها ازدواج،،

ازدواج نادرست با موردها اخير

جعفر حسن پور حسنوي بازدید : ۲۶ تير ۱۳۹۷ نظرات (0)

1افرادي  كه معتاد به الكل و مواد هستند.

2افرادي كه نمي توانند هيجاناتشان را  مديريت كنند مثلاً سريع عصباني مي شوند.
2افراد بي مسئوليت : فرد مسئوليت كارهايش را بر عهده نمي گيرد و سعي مي كند از زندگي فرار كند.
4افراد كنترل كننده : افرادي كه بدبين هستند و تلاش مي كنند ديگران را كنترل كنند

6 افرادي كه مشكلات و اختلال جنسي دارند و اين را در روابطشان نشان مي دهند

7افرادي كه هنوز بالغ نشده اند مثلاً 30 سالش است ولي وقتي با او صحبت مي كنيم به نظر 15 ساله است ( فرد هنوز به بلوغ اجتماعي نرسيده.
8افرادي كه احساس و عواطفشان را بيان نمي كنند و تودار هستند.j
9افرادي كه از روابط قبلي خود هنوز التيام نيافته و هنوز آسيب هايشان ترميم نشده است. خصوصا كساني كه طلاق گرفتند.
10فرادي كه خانواده هاي آزار رسان دارند و خانواده دائم به طرف مقابل آزار مي رساند ولي فرد نمي تواند از همسرش دفاع كند.instagtam.com/khaneandish
11تفاوت سني زياد: اين موضوع باعث مي شود هر دو طرف در دنياي خودشان باشند.
12تفاوت  هاي ديني ، اعتقادي ، قومي و تحصيلي مي تواند فرد را دچار مشكل كند.
13تنيدگي خانوادگي : مثلاً مرد همسر را به خاطر خواهرش تحمل مي كند.1️⃣3️⃣جراحات شديد دوران كودكي، كه فرد از خانواده دارد.
15افرادي كه رابطه بدي با خانواده خودشان دارند يا خيلي زياد از اندازه صميمي هستند

جعفر حسن پور حسنوي بازدید : ۲۶ تير ۱۳۹۷ نظرات (0)
در اينكه ازدواج امر بسيار مهمي در زندگي انسان مي باشد شكي نيست ،اما بايد به خاطر داشت كه مهمتر از ازدواج در وهله نخست طريقه انتخاب همسر مي باشد كه بسيار مهم و اساسي است و بقيه پروسه تشكيل خانواده به آن وابسته است.در عالم انساني با هر نامحرمي امكان ازدواج وجود دارد به اين معنا كه هر جنس مخالفي كه جزو محارم فرد نباشد و همچنين خود همچنان مجرد باشدمي توان گزينه اي براي فرد تلقي شود ولي بايد به خاطر داشت اين اول راه است و با معيارها و ملاك هايي كه هر فرد در نظر خودش دارد اصولا اين دايره گسترده محدود و محدودتر خواهد شد تا جايي كه قشر محدودي از افراد در يك فاصله سني و در يك محدوده مكاني ونيز داراي خانواده اي با شرايط خاص مطابق با شرايط جستجوي ما در امر همسريابي براي ما باقي خواهد ماند.نبايد از نظر دور داشت كه محدوديت‌هاي جامعه واقعي بيشتر از آن است كه در نظر اول به خاطر مي‌رسد،براي نمونه مثال ساده ذكر مي‌كنيم،فرض كنيد در يكي از شهرهاي ايران فردي وجود دارد كه مطابق تمام شرايط و ايده آل هاي فردي و ايده آل هاي اجتماعي از لحاظ روانشناختي  براي شماست اما واقعاً شما بايد چگونه بتوانيد اين فرد را پيدا كنيد مگر اينكه او را حضوري ديده باشيد و يا كسي براي شما معرفي كرده باشد الان فرض بگيريم كه فاصله و عدم معرفي از طرف معرفين در اين زمينه وجود خواهد داشت و پس اينگونه است كه شما نه آن فرد را خواهي ديد و نه ازدواج شكل خواهد گرفت. علت آن هم ساده از محدوديت هاي دنياي واقعي باعث مي گردد كه ما با تعداد محدودي از آدمها در تماس و ارتباط باشيم اما الان شما جامعه مجازي را تصور كنيد كه اشخاص جوياي ازدواج در آن ثبت نام كردند و همه مشخصات خود و ايده آل هاي فرد مقابل كه در ذهن شما وجود دارد را نيز نوشتند و نيز قابليت جستجو نيز براي كاربران وجود دارد پس امكان اينكه در صورت ثبت نام اين دو نفر اين ها همديگر را بيابند وجود دارد و با يك سيستم جستجوي پيشرفته اين امكان بيشتر و بيشتر خواهد شد. به طور خلاصه بيان مي نماييم كه به هيچ وجه نبايد به دنياي مجازي و سايت هاي اينترنتي به چشم تهديد به اين گريم بلكه مي توان اين تهديدها را تبديل به فرصت كرد. البته منكر اين نيستيم كه در فضاي مجازي آسيب وجود ندارد اما چه كسي است كه نداند هر آسيبي كه در فضاي مجازي وجود دارد بازتابي از بزه ها و آسيب هايي است كليشه در دنياي واقعيت دارد.و جالب توجه اين است كه در صورت نظارت غيرمستقيم ونيز؛فعاليت سايت هايي كه داراي مجوز هستند و تحت نظر نهادهاي قانوني فعاليت مي كنند و البته با استمداد از اداره ثبت احوال و مخابرات و اپراتورهاي تلفن همراه كه در طريقت تاييد هويت مي تواند در سايت هاي همسريابي موثر و اساسي باشند،بسياري از آسيبهاي مربوط به جرم به انگيزه وقوع جرم در فضاي مجازي كاهش محسوسي خواهد يافت و در ضمن اعتماد به همسريابي بيشتر خواهد شد و در ضمن قانوني بودن فعاليت سايت همسريابي و داراي مجوز بودند همچنين نه تنها مركزي براي همسريابي همسر گزيني بودن اين سايت ها بلكه محلي براي مشاوره روانشناسانه ازدواج نيز بايد باشند در اين صورت با در جريان قرار گرفتن خانواده ها مي توان اميد داشت كه استفاده از سايت همسريابي در مسير صحيح و مثبت خويش ،مفيد بوده و همسريابي براي ازدواج و انتخاب همسر در جهت تشكيل خانواده اي متعالي را بهبود ببخشد.

سايت همسريابي ازدواج و همسريابي صيقه صيغه يابي همسريابي همسريابي سايت همسريابي سايت ازدواج دائم

ازدواج پر خطر

جعفر حسن پور حسنوي بازدید : ۲۶ تير ۱۳۹۷ نظرات (0)

ويژگي هاي افراد اختلال شخصيت وابسته ؛ 

 ازدواج با اين افراد جز ازدواج هاي پر خطر محسوب مي شود:
▫️بدون كسب راهنمايي از ديگران تصميم گيري برايش دشوار است.▫️نيازمند آن است كه ديگران مسئوليت همه حيطه هاي زندگي او را به عهده بگيرند.▫️به سبب ترس از تنها شدن،به ندرت با ديگران مخالفت مي كند.▫️شروع كارهاي مهم برايش دشوار است.▫️هنگام تنهايي احساس تنهايي و درماندگي مي كند.▫️هنگامي كه رابطه قديمي اش پايان مي يابد به سرعت به ايجاد رابطه اي جديد مي پردازد.▫️ترس از اين دارد كه در تنهايي نتواند از خودش مراقبت كند.

برچسب ها ازدواج پر خطر،،

پذيرش غيرمشروط در ارتباط

جعفر حسن پور حسنوي بازدید : ۲۶ تير ۱۳۹۷ نظرات (0)

يڪي از مشڪلات رايج ارتباط در زندگي زناشويي اين است ڪه زوجين با سوگيري نسبت به يڪديگر ارتباط را آغاز ميڪنند
مثلا مردي را تصور ڪنيد ڪه در هنگام ارتباط با همسرش اين پيش زمينه را دارد ڪه او فردي غير منطقي است تجربه نشان داده ڪه تمامي رفتارها و سخنان همسر وي در نگاه مرد غير منطقي جلوه ميڪند حتي دوست داشتن او و از طرفي خود مرد نيز به رفتارهاي غير منطقي نسبت به همسرش روي مي آورد.
يا برعڪس زني را تصور ڪنيد ڪه فڪر مي ڪند مردش هيچ وقت احساسات او را درڪ نميڪند اين باعث مي شود تا هر موقع مرد هم ابراز احساس انجام دهد از نگاه زن ڪاملا رفتاري فاقد احساس تصور مي شود و به مرور زن نيز ابراز احساس نسبت به همسرش نميڪند  پس بياييم در روابط مان با همسرمان هيچ پيش فرض قبلي نداشته باشيم چرا ڪه حتما ما را دچار سوگيري و به تبع آن قضاوت ناصحيح و در نتيجه رفتاري ناصحيح و غلط ڪه خود به توجيه آن خواهيم پرداخت مي ڪنداين ڪار را پذيرش غيرمشروط در ارتباط مي ناميم .قبل از ارتباط بديهاي گذشته را پاڪ ڪ

پيش از ازدواج اين 10 شرط مهم را فراموش نكنيد

جعفر حسن پور حسنوي بازدید : ۲۶ تير ۱۳۹۷ نظرات (0)
شرط ازدواج ، شرايط ازدواج
بيشتر دلايل شكست در ازدواج مربوط به عدم آگاهي طرفين از نحوه انتخاب شريك مناسب زندگي خود است.قبل از ازدواج شرطهايي وجود دارد كه توجه به آنها مي تواند بسياري از افراد را كه در آستانه ازدواج قرار دارند و در انتخاب خود دو دل شده اند را نجات دهد.

شرط ازدواج هايي كه نبايد فراموش كرد

از قديم گفته اند ازدواج مانند هندوانه در بسته است و نمي توان آينده را ديد،در حالي كه مي توان با داشتن آگاهي و استفاده از تجربيات ديگران انتخابي درست داشته و از بروز مشكلات در آينده تا حدود زيادي جلوگيري كرد.بسياري از افراد، به خصوص جوان ها، تنها شرط ازدواج را علاقه و عشق مي دانند، در حالي كه علاقه، تنها گزينه براي انتخاب همسر نيست و نكته هاي بسيار ظريفي وجود دارد كه اگر قبل از ازدواج به آنها توجه نشود، مي تواند در آينده دردسرساز شود.شرط ازدواج

شرط ازدواج

اين مطلب به نكاتي مي پردازد كه بهتر است همه كساني كه قصد ازدواج دارند، به اين نكته ها توجه كنند.

1- سلامت جسم و روان

پسرها و دخترها قبل از ازدواج بايد اطلاعاتي را درباره سلامت رواني و جسماني همسر آينده خود كسب كنند. اگر سلامت جسماني هر يك از آنها مشكلي داشته باشد، حتما بايد در اين باره به توافق برسند. در مورد سلامت روان نيز معمولا روان شناسي از تست هاي سنجش شخصيت و ويژگي هاي شخصيتي استفاده مي كند. در صورتي كه يكي از طرفين اختلال شخصيتي داشته باشد ازدواج با مشكل جدي روبرو خواهدشد.

مشكلات ازدواج

شروط مهم ازدواج


2- تناسب فرهنگي خانواده ها

وقتي دو نفر مي خواهند با هم ازدواج كنند، بايد خانواده هاي يكديگر را بشناسند و تناسب فرهنگي طرفين و شباهت هاي بين دو خانواده را بسنجند. اينكه پسر يا دختر بگويد ما ديگر با خانواده هايمان زندگي نمي كنيم، حرف كاملا غلطي است. خانواده هاي ايراني هنوز سنتي زندگي مي كنند و پسرها و دخترها گرچه در خانه هاي مجزا زندگي مي كنند ولي كامل از بدنه خانواده كنده نمي شوند. ايراني ها بعد از ازدواج ارتباط خود را با خانواده و بستگانشان قطع نمي كنند و اگر ارتباط بين دو خانواده مشكل داشته باشد، رابطه زوج نيز تحت تاثير قرار خواهدگرفت. بنابراين رضايت خانواده ها و حضور آنها در زندگي را نبايد ناديده گرفت

3- سوابق خانوادگي

خانواده هاي طرفين نيز بايد از نظر سلامت روان بررسي شوند. پسر و دختري كه خانواده خوبي دارند و ارتباط اعضاي خانواده شفاف است، گرم و صميمي هستند و در آن خشونت، طلاق و اعتياد وجود ندارد، موردهاي مناسبي براي ازدواجند در حالي كه ازدواج با فرزندان خانواده هاي آشفته كه مدام در حال نزاع، جر و بحث و درگيري اند و مشكلات خانوادگي زيادي دارند پرخطر محسوب مي شود.

4- سطح تحصيلات

سطح تحصيلات و تقعات از يكديگر بايد در نظر گرفته شود. بهتر است تفاوت سطح تحصيلات زوج چندان زياد نباشد چون ممكن است در آينده با مشكل مواجه شوند.

آمادگي هاي پيش از ازدواج
 
مشاوره قبل از ازدواج

5- سطح درآمد

سطح درآمد و حتي نحوه پول خرج كردن طرفين نيز بايد قبل از ازدواج مشخص شود و درباره اينكه هركدام چقدر از درآمدشان را صرف خرج خانه خواهندكرد، بايد دقيق و شفاف صحبت شود.

6- مباني اعتقادي

طرفين بايد درباره اعتقادات مذهبي خود به روشني با هم صحبت كنند. اگر يكي از طرفين مذهبي است و برايش به جا آوردن مناسك مذهبي خيلي مهم است، نمي تواند با يك فرد غيرمذهبي ازدواج كند.

7-تعيين مكان زندگي

اگر زوج تمايل دارند در خارج از كشور زندگي كنند، اين تمايل بايد دوطرفه باشد. اگر از دو شهر مختلف هستند هم بايد درباره شهر محل سكونت به تفاهم برسند. زندگي زن و شوهر دور از هم معنا ندارد و به تدريج باعث سست شدن رابطه خواهدشد.

8- سابقه ازدواج قبلي

گاهي ديده مي شود فرد ازدواج قبلي خود را از طرف مقابل پنهان مي كند. اين كار بسيار اشتباه است. در اين مورد بايد شفاف صحبت كنند. گاهي نيز از ازدواج قبلي فرزندي دارند، همسر آينده حق دارد از نقش خود در زندگي و نقش همسرش اطلاع داشته باشد.

9- اختلاف سني در ازدواج

اختلاف سني در زوج بهتر است بيش از 10 سال نباشد. اختلاف سني زياد مي تواند در تفاهم و تعاملات بين فردي مشكلات زيادي را ايجاد كند.

آمادگي هاي پيش از ازدواج
 

همه چيز را قبل از ازدواج مشخص كنيد


10- تفكيك موارد قابل مذاكره از موارد غيرقابل مذاكره

بعضي از موارد مثل اختلاف سني، خانوادگي و ازدواج مجدد قابل مذاكره و گفت و گو هستند و اغلب هم مي توان راه حلي براي آن پيدا كرد. در حالي كه مواردي مانند اختلاف سلامت رواني و شخصيتي تا وقتي فرد كاملا درمان نشده قابل مذاكره نيست. بيشتر افرادي كه دچار اختلال شخصيتي هستند، از بيماري خود اطلاع ندارند و رفتارشان را طبيعي مي دانند در حالي كه رفتارهايي مانند سوءظن و شك براي همسر كاملا غيرقابل تحمل است. مشاور ازدواج، مواردي را كه ممكن است منبع اختلاف و تعارض ها باشد، به زوج معرفي مي كند تا درباره آن بيشتر فكر كنند. مشاور ازدواج هرگز مستقيم به زن و مرد نمي گويد كه شما براي هم مناسب نيستيد بلكه با نشان دادن موانع سعي در برطرف كردن مشكل يا آگاه كردن طرفين را دارد. مشاور عوامل خطرسازي را كه ممكن است به رابطه خدشه وارد كند تشريح مي كند.

نگوييد خودش مهم است، نه خانواده اش!

گاهي طي تحقيقاتي كه قبل از ازدواج انجام مي گيرد، معلوم مي شود در يكي از خانواده ها مشكلات رفتاري نابهنجاري وجود دارد؛ مثلا برادر پسر يا دختر بزهكار يا معتاد است يا به فرض پدر دختر در زندان به سر مي برد. در اين مواقع معمولا خانواده عروس يا داماد دچار ترديد مي شوند كه آيا اين وصلت درست است يا نه؟

اين نگراني اصلا نابجا نيست و طبيعي است كه به ناسالم بودن الگوهاي تربيتي شك كرد. چون برداشت انسان ها از چنين خانواده هايي اين است كه قادر به تربيت فرزندشان نبوده اند. پس اختلالات تربيتي در عروس يا داماد آينده نيز ممكن است وجود داشته باشد كه هنوز بروز نكرده است اما اگر از نظر علمي و روان شناختي به اين موضوع نگاه كنيم، لزوما نبايد اشتباه يك فرد از خانواده را به همه نسبت داد.

در اين موارد بايد به مشاور مراجعه كرد. در جلسات مشاوره مي توان تا حدودي به شخصيت فرد و خانواده اش پي برد. البته انسان ها شخصيت متغيري دارند و پيش بيني قطعي در اين موارد وجود ندارد اما وقتي مي بينيم كه در خانواده اي چند معتاد وجود دارد يا ميزان طلاق در اعضاي خانواده و حتي بستگان درجه اول بسيار بالاست، در وصلت با چنين خانواده اي بايد تامل بيشتري كرد و ازدواج را به تاخير انداخت. ازدواج بايد آگاهانه و عاقلانه باشد. وصلت با چنين خانواده هايي پرخطر محسوب مي شود و اگر اين عوامل مهم ناديده گرفته شوند، احتمال بروز مشكلات عديده اي در آينده وجود دارد.

منبع: نمناك

انواع روابط عاشقانه(تئوري الگوي عشق)

جعفر حسن پور حسنوي بازدید : ۲۶ تير ۱۳۹۷ نظرات (0)
دكتر جان لي بررسي و تحقيق بر روي زوجين مختلف دريافت كه مي‌توان طرز تفكر و برخورد افراد در مورد ارتباط احساسي عاطفي با جنس مخالف را در ۶ گروه با الگو طبقه بندي نمود و از آن به عنوان الگويي عشق نام برد در اين طبقه بندي سه گروه اصلي وجود دارد و سه نوع ديگر تركيبي از ويژگي‌هاي آن سه نوع اصلي هستند. اصلي هايكم ،عشق رمانتيك و شهوانياين همان عشق اساطيري در افسانه ها كتاب ها و فيلم هاي عشقي است و عمدتاً بر پايه زيبايي و جاذبه هاي فيزيكي معشوق از ديد عاشقانه اي فتحي عاشق شكل مي‌گيرد و غالباً جز جنسي نيز دارد و بر همين اساس پس از دستيابي به معشوق اين جزوه احساسي و شهواني به تدريج كمرنگ شده و معمولا در چند سال گاهي ظرف چند هفته آن ولع و وسوسه احساسي از بين ميرود و در اين زمان است كه ساير عوامل دخيل در روابط انساني و زناشويي ميزان صميميت و پيوند عاطفي تعيين كننده آينده اين نوع پيوند زناشويي و عشق خواهد بود.دوم ، عشق دوستانههمچنان كه از نام آن پيداست چنين عشق و محبتي در پي دوستي و شناخت در ريون كامل و داشتن معيارها ارزش ها باورها اهداف و علايق مشترك و مشاوره و در طولاني مدت به وجود مي‌آيد درست همانند دو دوست صميمي در چنين رابطه اي تعهد و صميميت بسيار زياد است. وليان تمايلات و هيجانات احساسي و جنسي چندان قوي نيست و وجود ندارد.سوم ،عشق بازي گرانهدر چنين حالتي به دليل طرز تفكر خصوصيات شخصيتي و اهداف شخص تلاش به دستيابي و كنترل مشروع مي كند و براي رسيدن به آن دست به هر اقدام و رفتاري مي زند و به معني واقعي نقش ايفا مي كند و از هر مانور و دروغي كه لازم است رويگردان نيست هر چند در ظاهر هم ممكن است رفتار خود را به دليل دوست داشتن توجيه كنند چنين افرادي تقريبا فاقد تعهد صميميت و صداقت هستند.تركيبي ها يكم ،عشق مادرانه و پدرانهدر چنين رابطه فرد تقريباً نقش و جايگاه شبيه پدر يا مادر را در برابر معشوق به عهده مي گيردچنين رابطه‌اي در زندگي زناشويي چند سال طول نخواهد كشيد در نهايت مادر يا پدر خسته و درمانده و فرزند ياغي و سركش خواهد شد.دوم،عشق منطقي يا محاسبه گرانهدر اين حالت فرد تقريباً فقط بر اساس منطق و محاسبه معايب و محاسن مجذوب طرف مقابل شده و مسئله احساسي و عاطفي و شخصيتي و تناسب و همخواني نقش و جايگاه چنداني ندارد چنين رابطه‌اي بيشتر يك نوع معامله است و انسان به عنوان يك كالا در نظر گرفته مي شود و تا زماني كه كالاي انتخاب شده شرايط اوليه را دارا باشد رابطه نيز تداوم مي يابد ولي به محض اين كه تاريخ مصرف آن بگذرد دور انداخته ميشود.سوم،عشق شيدايي يا وسواسيدر اين حالت عشق تقريباً خارج از كنترل بوده و فرد از خود بيخود مي شود و عقل و منطق و پذيرش واقعيت در صحنه وجود ندارند. فرد رفتاري وسواس اي حسادت آميز شكاك و كنترل كننده داشته و تا ممكن است دست به رفتارهاي خشونت آميز بزند بسياري از عشق هاي دوران نوجواني از اين گونه است.

در روابط عاشقانه هر يك از طرفين ممكن است الگوي عشقي متفاوتي داشته باشند حتي در طول مدت رابطه ممكن است الگوي عشق تغيير كند مطالعات ديده شده است كه رابطه مستقيمي بين ستون و خصيصه شخصيتي شامل روان پريشي برون گرايي و روان رنجوري با انواع روابط عاشقانه وجود دارد به طوري كه فرد روان پريش بيشتر گرايش به اشتباه ديگران داشته و كمتر درگير عشق پدرانه و مادرانه و يا عشق دوستان مي شود فرد روان رنجور بيشتر دچار عشق و شيدايي شده و احتمال درگيري‌اش با عشق محاسبه گرانه بسيار كم است و افراد برون گرا بيشتر درگير عشق رمانتيك يا بازيگرانه مي‌شوند.

‍‍ #رابطه‌هاى_خوب_چرا_به_گند_كشيده_مى‌شوند؟

جعفر حسن پور حسنوي بازدید : ۲۶ تير ۱۳۹۷ نظرات (0)

اين سوال شايد هزار و يك جواب داشته باشد كه يكى‌ش اين است: چون دو طرف رابطه، ظرافت روزهاى اول‌شان را از دست مى‌دهند. 

از پيراهن اتوكشيده و يقه‌ى آهارزده و كفش و كلاه ست‌كرده و آرايشِ به‌غايت‌حساب‌شده بگير، 

تا انتخاب كلمات و لحن جملات و ملاحت در گفتار و دقت در رفتار. 

آدمِ روزهاى اول رابطه، چنان ملاحظه‌كار است؛ انگار پادوى نوجوانى است كه روز اول كارش در كارگاه بلورسازى، از برابر چشمان شكاك استادكارش بار شيشه مى‌برد.   

همين آدم، همان آدمى است كه چند سال بعد فراموش مى‌كند هر كلمه‌ى نابه‌جا مى‌تواند دشنه شود و در دل بنشيند.

رابطه‌ها به گند كشيده مى‌شود چون آدم‌هاى رابطه فريبِ عادت را مى‌خورند و به خودشان راحت مى‌گيرند. 
چون از ياد مى‌برند كه آن‌چه روز اول ديگرى را مى‌آزارد، تا هزار سال ديگر هم آزاردهنده است.

برچسب ها رابطه،فريب،

سايت همسريابي شيدايي براي ازدواج آسان با لينك مستقيم

جعفر حسن پور حسنوي بازدید : ۲۵ تير ۱۳۹۷ نظرات (0)

همسريابي شيدايي همسريابي صيغه يابي سايت موقت، سايت همسريابي موقت ايراني، سايت صيغه صيغه يابي همسريابي موقت
http://www.yekkamand.ir همسريابي موقت
http://www.yekkamand.ir سايت صيغه يابي
http://www.v55.ir

ما به عنوان پايه گذار آن يكي از بهترين سايت هاي همسريابي تمام سعي خود را معطوف به آن داشته‌ايم تا بتوانيم محيطي مناسب در فضاي مجازي براي امر مهم انتخاب همسر به وجود بياوريم.از آنجايي كه در كشور ما به علت هاي فراوان در امروز جامعه ايران ازدواج كمي مشكل و به نظر گاهي غير ممكن به نظر مي آيند شايد بتوان با استفاده از ظرفيت فضاي مجازي امر انتخاب همسر را كمي آسان نمود تا اشخاصي كه قصد ازدواج دارند بتوانند با استفاده از اينترنت و گستره گسترده آن همسر مناسب خويش را كه با معيارها و توانايي‌هاي خويش سازگار مي بينند بيابند.
ازدواج با اينكه يكي از بهترين تجربه هاي زندگي هر فردي مي تواند باشد وليكن در صورت اقدام نامناسب و ازدواج ناصحيح اين تجربه عاطفي و عاشقانه، تبديل به يكي از رنج آورترين و بدترين مسئله هاي زندگي خواهد شد.انتخاب همسر مناسب هميشه كار راحتي نبوده است و معمولاً دو نوع نگرش در مورد انتخاب همسر مي توان داشت، اول اينكه در مورد انتخاب همسر كارمان را سهل و راحت بگيريم و چندان مهم نباشد كه طرف مقابلمان چه اندازه با معيارها و ملاك هايي كه ميتوان در مورد همسر در ذهنمان وجود داشته باشد، مطابقت دارد بلكه با يك انتخاب سخت و آسان ما همسر خويش را انتخاب نماييم و سپس در طول مدت زندگي آنقدر انعطاف پذير باشيم قالب ذهنيات دو طرف بتواند همزمان صورت پذيرد و اين به شخصيت سهل و آسان گير اوليه همسري كه انتخاب ميكنيم بستگي خواهد داشت.دوم، اينكه ما قبل از انتخاب همسر تمامِ ملاك‌ها و معيارهايي كه در ذهنمان وجود دارد و از همسر خويش انتظار داريم را براي خود تعريف كرده و سپس به هنگام همسريابي و يافتن همسر سعي كنيم طرف مقابلمان با بيش تر آن ويژگي هايي كه تعريف كرده ايم مطابقت داشته باشد.به نظر بنده نوع دوم آن چيزي است كه معمولاً در دنياي امروز و بين جوانان وجود دارد نوع اول مربوط به پدران و مادران ما بوده‌است‌.پايداري در ازدواج هايي كه با نوع اول صورت گرفته است به علت وجود از خودگذشتگي ها و عدم خودخواهي معمولاً بيش‌تر اتفاق مي‌افتد و يكي از دلايل عمده آن هم بعد از اين موارد لزوم همسان سازي در زوجين و به روز شدن اين همساني در تمام طول زندگي مي باشد.در حالي كه در انتخاب همسر و همسريابي به سبك دوم كه در آن مي‌خواهيم از اول به آن شخص ايده‌آل ذهني خويش برسيم و در صورت اين كه زماني آن شخص را مطابق با آن ايده آل هاي اوليه ذهن پيشيني  خويش نديديم به  راحتي مي‌توانيم زير تمام قول و قرارها زده و از زندگي فرار نماييم.
براي ازدواج به انتخاب همسر از طريق فضاي مجازي سايت هاي همسريابي امكانات مناسب و خوبي هستند تا كاربران مجرد كه براي همسريابي و ازدواج اعلام آمادگي نموده اند بتوانند از طريق گستره وسيع فضاي مجازي همسر مناسب خويش را جستجو نمايند و بتوانند براي تشكيل خانواده اقدام كنند.البته بايد به خاطر داشت كه سايت هاي همسريابي تنها نقطه آشنايي در امر ازدواج براي زوجين مي باشد و حتماً در فضاي حقيقي به مدعيات طرفين آگاهي از طريق تحقيق دقيق صورت نگرفته باشد به هيچ وجه نبايد اعتماد و علاقه اي به وجود بيايد. فضاي مجازي و سايت همسريابي مكان علاقه مند شدن  و عاشقي نمي باشد، بلكه محلي است تا طرفين از روي عقل و منطق و بر اساس فاكتورهاي مد نظر هر شخص براي شريك زندگي خويش، فردي مناسب را بيابند و پس از يافتن اين فرد و آشنايي هاي اوليه رونده ازدواج به شكل مرسوم و قانوني از طريق خانواده ها بايد مطابق با رسومات انجام گردد اگرچه كه روسومات هر شهر و استان و حتي شايد خانواده ها متفاوت باشد اما سايت هاي همسريابي تنها قدم اول معرفي براي ازدواج را انجام ميدهند و بهتر است كاربران به هيچ وجه ازدواج را ساده مي نپندارند. سخن از يك عمر زندگي در كنار شريكي عاطفي ميرود.تجربه نشان داده است كه متاسفانه در بعضي موارد كه از جانب دختر يا پسر اعتمادي بي مورد و ساده انگارانه شكل گرفته است در اين مورد سوء استفاده گرديده است.اين سوء استفاده ها جنبه هاي مختلف دارند و فرقي ندارند كه آيا طرف دختر است يا پسر و يا مرد و چه زن.ما اكيدا و موكدا به كاربرانمان توصيه مي‌كنيم كه به هيچ وجه كه در زمينه هاي عاطفي و چه در زمينه مالي به هيچ وجه من الوجوه اعتماد ننمايند تا ضربه نخورند.
Sheiydayi ad, [16.07.18 10:56]ازدواج اينترنتي چگونه امري است و آيا امكان همسريابي اينترنتي در ذات خود مفيد است يا مضر؟از اين كه در زمينه ازدواج اينترنتي قسط آن را داريم كه با شما صحبت كنيم علتش يقينا تاثير فوق العاده اي است كه فضاي مجازي در امروز جامعه نقش ايفا مي كند و اين نقش خود را مي‌تواند به مقوله ازدواج و انتخاب همسر نيز بسط دهد.طريقه همسريابي از طريق اينترنت اين روزها در ميان جوانان گسترش زيادي يافته است و سايتهاي همسريابي نيز به فعاليت بيشتر اين زمينه همچنان ادامه مي‌دهند با وجود اينكه نهادهاي قانوني اين چنين سايت هايي را قبول ندارند اما از تدوين قانون در مورد آن نيز غافل هستند تنها به فيلتر اينچنين سايت هاي بسنده مي‌كنند.البته به يقين ما معتقديم كه نفس سايت‌همسريابي ابداً چيز بدي نيست و مي‌توان از آن استفاده هاي مثبتي در راستاي گسترش امر ازدواج نمود.ولي كه بايد در نظر داشت كه امكان چنين ازدواج هايي تنها و تنها در خود اينترنت و از طريق سايت همسريابي امكان‌پذير نيست بلكه بايد با استفاده از مشاوران روانشناس و جامعه شناس در اين زمينه به ازدواج اقدام نمود.تا آنجايي كه مشاهدات ما نشان داده است ازدواج هايي كه از طريق سايت همسريابي از صورت مي گيرد معمولاً سرانجام خوشي ندارد علت اين امر آن است كه هريك از زوجين مي‌پندارند كه اگر شخصي كه با او ازدواج كرده‌اند توانست در فضاي مجازي با من ارتباط برقرار كند چه عجب كه با شخص ديگري از طريق غذا و اينترنت باب گفت و گو را باز نكرده و به بيراهه نرود.البته در ذات استفاده از سايت همسريابي مشكلي نيست و اين باور هم كه برشمرديم باور غلط است و نياز به فرهنگ سازي دارد كه در جامعه هر يك از طرفين بتوانند حقوق يكديگر را به رسميت بشناسند و اين هم از حقوق هر يك از افراد قبل از ازدواج است كه بتوانند به هر نحوي همسر خويش را گزينش كنند وليكن تا زماني كه قانون مدني در اين زمينه به وجود نيامده باشد و سايت‌هاي همسريابي نتوانند علاوه بر كسب مجوز براي فعاليت خويش و همچنين استفاده از ادارات دولتي براي تشخيص هويت استفاده كنند همچنان آسيب  هاي مربوط به سايت همسريابي وجود خواهد داشت و البته با همه محدوديت هايي كه دولت در غبار سايه ايجاد كرده است اين سايت ها به فعاليت خود ادامه دادند و نيز مردم نيز از اين سايتا استقبال نمودند پس بهتر است كه دولت نيز در اين زمينه تصميماتي بگيرد و يا به يكباره اين سايت‌ها را غيرقانوني و تحت پيگرد قضايي قرار دهد و يا با صدور مجوز و البته گذاشتن امكان اختيارات اطلاعاتي كه بايد بدان دسترسي داشته باشند در زمينه همسر يابي به اين سايتها كمك كند.يكي از بزرگ ترين عواملي كه فضاي مجازي مستند ايجاد جرم گشت عدم هويت واقعي افراد پنهان شدن در زير هويت‌هاي خود ساخته مي باشد و نيز اين امر باعث مي گردد كه پيگيري قانوني نيز براي خود دولت سخت گردد. چه بهتر است كه اين سايتهاي همسريابي خصوصي بمانند اما تحت نظارت و زير نظر نهادهاي قانوني فعاليت كنند و البته هركس با شماره ملي خويش در اين سايت ها ثبت نام كرده و تاييد هويت كاملا اثبات كرد كه در اين صورت مي‌توان به كاهش ۹۹ درصدي ميزان كلاهبرداري در سايت همسريابي و فضاي مجازي در زمينه ازدواج اشاره كرد.

همسريابي سايت همسريابي سايت موقت، سايت همسريابي موقت ايراني، سايت صيغه صيقه صيقه همسريابي موقت
http://www.yekkamand.ir/ سيغه همسريابي موقت
http://www.v55.ir

برچسب ها سايت همسريابي، همسريابي، شيدايي، سايت شيدايي، سايت همسريابي، شيدايي، همسريابي، همسريابي شيدايي، سايت شيدايي، سايت همسريابي شيدايي، شيدايي، همسر يابي، سايت همسر يابي، سايت همسرِيابي، همسر يابي شيدايي، سايت ازدواج، شيداي، شيدايي همسريابي، همسريابي، سايت شيداي، سايت همسريابي شيدايي جديد، سايت همسر يابي شيدايي، ازدواج دائم، همسريابي شيدايي، شيدا، همسريابي شيداي، adnhdd، سايت شيدايي، همسرياب، همسر يابي شيداي، سايت ازدواج شيدايي، كانال همسريابي شيدايي، بهترين سايت همسريابي، سايتهمسريابي، همسريابي شيدائي، شيدايي همسر، سايت شيداييي، همسريابي دائم، همسريابي شيدايي، ازدواج دايم، ازدواج موقت شيدايي، همسر يابي، شيدايي صيغه، سايت شيدايي همسريابي، سايت همسر يابي، سايت همسريابي شيدايي، sheydayi، سايت ازدواج دائم شيدايي، سايت همسريابي شيدايي، شيدايي همسريابي موقت، شيدايي همسر يابي، سايتهاي همسريابي، سايت.همسريابي.شيدايي، سايت همسريابي شيداي، سايت همسريابي ازدواج دائم، همسريابيشيدايي، شيدايي همسريابي، همسريابي adnhdd، همسريابي با شماره موبايل، سايت شيدايي ازدواج، سايت شيدايي ازدواج موقت، سايت ازدواج، شيدايي ازدواج، ازدواج شيد،

ازدواج اينترنتي چگونه امري است و آيا امكان همسريابي اينترنتي در ذات خود مفيد است يا مضر؟

جعفر حسن پور حسنوي بازدید : ۲۵ تير ۱۳۹۷ نظرات (0)
از اين كه در زمينه ازدواج اينترنتي قسط آن را داريم كه با شما صحبت كنيم علتش يقينا تاثير فوق العاده اي است كه فضاي مجازي در امروز جامعه نقش ايفا مي كند و اين نقش خود را مي‌تواند به مقوله ازدواج و انتخاب همسر نيز بسط دهد.طريقه همسريابي از طريق اينترنت اين روزها در ميان جوانان گسترش زيادي يافته است و سايتهاي همسريابي نيز به فعاليت بيشتر اين زمينه همچنان ادامه مي‌دهند با وجود اينكه نهادهاي قانوني اين چنين سايت هايي را قبول ندارند اما از تدوين قانون در مورد آن نيز غافل هستند تنها به فيلتر اينچنين سايت هاي بسنده مي‌كنند.البته به يقين ما معتقديم كه نفس سايت‌همسريابي ابداً چيز بدي نيست و مي‌توان از آن استفاده هاي مثبتي در راستاي گسترش امر ازدواج نمود.ولي كه بايد در نظر داشت كه امكان چنين ازدواج هايي تنها و تنها در خود اينترنت و از طريق سايت همسريابي امكان‌پذير نيست بلكه بايد با استفاده از مشاوران روانشناس و جامعه شناس در اين زمينه به ازدواج اقدام نمود.تا آنجايي كه مشاهدات ما نشان داده است ازدواج هايي كه از طريق سايت همسريابي از صورت مي گيرد معمولاً سرانجام خوشي ندارد علت اين امر آن است كه هريك از زوجين مي‌پندارند كه اگر شخصي كه با او ازدواج كرده‌اند توانست در فضاي مجازي با من ارتباط برقرار كند چه عجب كه با شخص ديگري از طريق غذا و اينترنت باب گفت و گو را باز نكرده و به بيراهه نرود.البته در ذات استفاده از سايت همسريابي مشكلي نيست و اين باور هم كه برشمرديم باور غلط است و نياز به فرهنگ سازي دارد كه در جامعه هر يك از طرفين بتوانند حقوق يكديگر را به رسميت بشناسند و اين هم از حقوق هر يك از افراد قبل از ازدواج است كه بتوانند به هر نحوي همسر خويش را گزينش كنند وليكن تا زماني كه قانون مدني در اين زمينه به وجود نيامده باشد و سايت‌هاي همسريابي نتوانند علاوه بر كسب مجوز براي فعاليت خويش و همچنين استفاده از ادارات دولتي براي تشخيص هويت استفاده كنند همچنان آسيب  هاي مربوط به سايت همسريابي وجود خواهد داشت و البته با همه محدوديت هايي كه دولت در غبار سايه ايجاد كرده است اين سايت ها به فعاليت خود ادامه دادند و نيز مردم نيز از اين سايتا استقبال نمودند پس بهتر است كه دولت نيز در اين زمينه تصميماتي بگيرد و يا به يكباره اين سايت‌ها را غيرقانوني و تحت پيگرد قضايي قرار دهد و يا با صدور مجوز و البته گذاشتن امكان اختيارات اطلاعاتي كه بايد بدان دسترسي داشته باشند در زمينه همسر يابي به اين سايتها كمك كند.يكي از بزرگ ترين عواملي كه فضاي مجازي مستند ايجاد جرم گشت عدم هويت واقعي افراد پنهان شدن در زير هويت‌هاي خود ساخته مي باشد و نيز اين امر باعث مي گردد كه پيگيري قانوني نيز براي خود دولت سخت گردد. چه بهتر است كه اين سايتهاي همسريابي خصوصي بمانند اما تحت نظارت و زير نظر نهادهاي قانوني فعاليت كنند و البته هركس با شماره ملي خويش در اين سايت ها ثبت نام كرده و تاييد هويت كاملا اثبات كرد كه در اين صورت مي‌توان به كاهش ۹۹ درصدي ميزان كلاهبرداري در سايت همسريابي و فضاي مجازي در زمينه ازدواج اشاره كرد.

صفحه اصلی
۱
۲
تبلیغات
درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
آمار سایت
  • امروز : 33
  • دیروز : 0
  • افراد آنلاین : 1
  • همه : 2669